Woody Allen’ın Dizisi Crisis in Six Scenes’in Fragmanı Yayınlandı!

Woody Allen’ın merakla beklenen dizisi Crisis in Six Scenes’in fragman yayınlandı! Allen’ın hem yazdığı hem de yönettiği dizide başrolleri Allen ile beraber Elaine May ve Miley Cyrus paylaşıyor. Woody Allen’ın geçtiğimiz günlerde Café Society vizyona girmişti usta yönetmen bu sefer dizi ile hayranlarını ekrana toplayacak gibi gözüküyor.  

  • 21PAYLAŞIM
  • 3364OKUMA

Woody Allen’ın merakla beklenen dizisi Crisis in Six Scenes’in fragman yayınlandı! Allen’ın hem yazdığı hem de yönettiği dizide başrolleri Allen ile beraber Elaine May ve Miley Cyrus paylaşıyor.

Woody Allen’ın geçtiğimiz günlerde Café Society vizyona girmişti usta yönetmen bu sefer dizi ile hayranlarını ekrana toplayacak gibi gözüküyor.

 

Sinemanın Aykırı Yönetmeni Woody Allen

Woody Allen, sinema tarihinin gelmiş geçmiş en üretken yönetmenlerinden biri. Tamamen kendine özgü çektiği filmleriyle, onu anlamak çoğu zaman oldukça güçtür.

3938

Woody Allen’ın Yeni Filmi Tartışmalara Sebep Olacak

Henüz ismi netleşmeyen Woody Allen’ın yeni filmi yetişkin bir adam ile 15 yaşındaki bir genç kızın seksüel ilişkisini de içermesinden dolayı tartışmalara sebep oluyor.

3017

Woody Allen Filmine Yıldız Yağmuru

Barselona, Barselona, Annie Hall gibi filmlere imzasını atmış olan usta yönetmen Woody Allen’ın adı henüz açıklanmayan filminin kadrosu adeta yıldızlar geçidi.

2863

Selena Gomez Ünlü Yönetmenin Filminde

Şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez Woody Allen’ın yeni filminde rol alacak.

19299