Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu haftada sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

  • 18PAYLAŞIM
  • 2958OKUMA
angelia-jolie-drake

Johnny Depp Bir Kere Daha Davalık Oldu, Ödeyeceği Miktar Dudak Uçuklattı

Johnny Depp son aylarda birçok para sorunu ile uğraşıyor. Sular ünlü aktör için tam durulmuş derken her şey kaldığı yerden devam ediyor gibi görünüyor. Depp daha önce, eski temsilcilerine karşı bir dava açmıştı ancak karşılığında da kendisine dava açılmıştı. Bununla birlikte, bu davanın bir kısmı Depp’in eski avukatlarına yönelik bir hatalı dava da içeriyordu. Şu an, daha önce çalıştığı hukuk firması da Depp’e 30 milyon dolarlık bir dava açtı.

johnny depp

Johnny Depp, 2017 yılının neredeyse tümünü özel hayatındaki sorunlarla ve davalarla geçirdi diyebiliriz. Ocak ayındaki ilk dava Johnny Depp tarafından açıldı ve Depp eski temsilcilerini, The Management Group içinde bulunan parasını yanlışlıkla kullandıklarını iddia ederek ciddi mali yaptırımlara neden olmakla suçladı. The Management Group, bu dava üzerine hemen kendi dava dosyasını hazırladı ve aktöre bir karşı dava açtı. Depp’in kendi özel harcamalarının maddi sorunlara neden olduğunu belirtti ve daha önce Depp’e verdikleri önemli bir kredinin geri ödenmesini talep etti.

Birkaç ay önce Johnny Depp, kendisinin hukuki meselelerini kendi mali faydalarını gözeterek kötü idare ettikleri konusunda daha önce kendisini temsil eden hukuk firmasını,Bloom Hergott Diemer, Rosenthal LaViolette, Feldman Schenkman ve Goodman LLP’yi de suçladı. Yabancı basında yer alan haberlere göre, hukuk firması böyle bir şey yapmadıklarını iddia ediyor ve Depp’ın yaşadığı herhangi bir sorunun, sorumlusunun tamamen kendisi veya temsilcilerinin kötü kararlar vermesinden kaynaklandığını söylüyor.

Johnny Depp’in oldukça kötü bir yıl geçirdiği aşikar. Neyse ki kariyerine zarar verecek durumlar ortaya çıkmadı ve proje üstüne proje alarak bütün bu mali sorunların içinden sıyrılacak gibi duruyor. Bakalım bu dava nasıl sonuçlanacak…

Hollywood’un Hırçın Çocuğu Johnny Depp’i Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?


Yeni Enişteye Onay Geldi

Brad Pitt ile olan uzun soluklu beraberliğini bitirdiğinden beri, Angelina Jolie’nin adını kimselerle duymadık. 2005 yılında Mr. & Mrs. Smith filminin setinde tanışan ikili tam 11 senelik bol çocuklu bir beraberlik yaşamıştı.
Bir yıldan uzun süredir adını kimselerle duymadığımız Anjelina Jolie cephesinden sıcak haber birkaç gün önce geldi. Güzel yıldıza yakın çevreden gelen bilgiye göre Kanadalı oyuncu ve şarkıcı Drake’in (Aubrey Drake Graham), Instagram hesabında Anjelina Jolie’yi etiketleyerek yaptığı paylaşımla ortalık kızıştırmıştı.

angelia-jolie-drake

Hiçbir şeyden haberi olmayan Jolie, oğlu Pax söyleyince durumdan haberdar olmuş. Aktörlüğün yanısıra Hip Hop ve R&B tarzında şarkılar da yapan Drake’i hiçbir şekilde tanımadığını belirten Jolie’ye çocukları tarafından yoğun baskı uygulanıyormuş.

Hiçbir şeyden haberi olmayan Jolie, oğlu Pax söyleyince durumdan haberdar olmuş. Aktörlüğün yanısıra Hip Hop ve R&B tarzında şarkılar da yapan Drake’i hiçbir şekilde tanımadığını belirten Jolie’ye çocukları tarafından yoğun baskı uygulandığı yabancı medyanın gündeminde yer aldı.

Drake, 14 Aralık’ta yaptığı Instagram paylaşımında bir yemek masasında, boş sandalyeyi Angelina ile etiketleyerek ‘Beni ekti’ yazmıştı. Bu paylaşımı gören Angelina Jolie şaşkınlık içindeyken, çocukları bu işe pek sevindi.
Drake konusu ne olur bilinmez ancak, yakın çevreleri Jolie’nin henüz yeni bir ilişkiye hazır olmadığını, olsa bile bu kişinin ünlü biri olmasını istemediğini belirtiyor.

Jean-Claude Van Damme Türkiye’ye Geldi

Aksiyon ve dövüş filmlerinin usta oyuncusu Jean-Claude Van Damme, Kocaeli’de ortağı olduğu spor salonunun inşaatını incelemek için Türkiye’ye geldi.

Jean-Claude-Van-Damme

Van Damme, Kocaeli’de Türk iş adamları Burçin Şahin ve Taner Barlas ile birlikte kuracakları JCVD Fitness & Health markasının gelecek planlarını değerlendirecek.

56 Yaşındaki usta oyuncu, basın mensuplarının “Neden Türkler ile iş ortaklığı kurmak istiyorsunuz?” sorusuna, “Türkiye’yi ve Türkleri çok seviyorum. Kocaeli hayranlık uyandırıcı bir şekilde güzel bir şehir, temiz havası, güzel göllere ve yürüyüş için çok güzel ormanlara sahip” açıklamasında bulundu.

Sinema ve televizyon dünyasından da kopmayan Van Damme, şu sıralar Amazon platformunda yayınlanan ve kendisini canlandırdığı “Jean-Claude Van Johnson“ ile de gündemde.

Johnny Depp’in yeni filmi City of Lies’ten ilk fragman geldi

Johnny Depp'in çözülmemiş davalara bakan bir dedektife hayat verdiği City of Lies'ın yönetmen koltuğunda Brad Furmanoturuyor.

2384

Dövüş Ustaları Kickboxer: Relatiantion’da Buluşuyor

"Kickboxer: Retaliation"dan dövüş ustalarını toplayan fragman yayınlandı.

2807

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4697

Hollywood’un Hırçın Çocuğu Johnny Depp’i Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Hayatını kendi kurallarına göre şekillendiren ve son yılların en ikonik Hollywood yıldızlarından birisini tanımaya ne dersiniz?

7095